НОВИНИ

Щороку в четверту суботу листопада світ відзначає пам'ять жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагода всім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам…, замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу. Напередодні уроки пам’яті жертв Голодомору пройшли в нашій школі. Учні пригадали трагічні події 1932-33р.р. на території України, зокрема на території Чемужівської сільської ради, ознайомившись зі свідченнями мешканців села, які пережили цю трагедію. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять безневинно загиблих українців.

20 листопада Всесвітній день дитини. У 5 класі пройшов бібліотечний урок «Подорож у країну права». Діти згадали історію прийняття Конвенції про права дитини та її зміст.  А чи добре учні запам’ятали свої права та обов’язки дізналися в ході правової вікторини          «Правопорушення в Казкарії» та гри « Права дитини». Урок пройшов цікаво, весело і пізнавально.

Традиційно у весняний період у школі пройшов Тиждень Шевченківської поезії. Силами вчителів, бібліотекаря та учнів проведено велику роботу. Було проведено загальношкільну лінійку, бібліотечні уроки в 5 класах, конкурс читців Шевченківської поезії серед учнів 1-11класів.

В шкільній бібліотеці 20 лютого пройшов урок – реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сторіччями здригався мій народ

Від ярм, від зрад й кривавих заворушень,

І мову, як духовний ополот,

Втирали в бруд прямісінько у душах.

Шевченко вмер. І Лесі вже нема.

Є незалежність. Є уже свобода.

І все одно ще темно від примар.

І все одно щось гірко труїть воду.

У вогні та диму страждають мої міста. Мене понищено, спалено. А найбільше серце обливається кров’ю за сотні моїх дочок і синів, які загинули від куль власної влади. Ще болять і кровоточать рани, земля захлинається від крові та сліз матерів, сестер, побратимів.

Сьогодні 20 лютого ми в скорботі схиляємо низько голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

«Небесна Сотня»…Юнаки, батьки

Їх імена мені ніколи не забути.

Вони ж за мене полягли,

Так як і ті, що захищали Крути.

Щемить у грудях, і душа болить

За долю мого рідного народу.

Але у серці іскра ще горить,

І не втрачаю віру у свободу.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, зокрема, наших земляків – харків’ян «Людину Птаха» Євгена Котляра (33 роки), Влада Зубенка (22 роки), Юрія Палащука (48 років).

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схиляємо голови. Вони згасли як зорі.

Молюся за Тебе моя Україно,

За кожного батька, за кожного сина,

За кожную матір, за кожну дитину

Я Бога прошу – збережи Україну!

Страшною порою не дай їм загинуть!

Хай наші молитви до Бога полинуть!

Нехай Він злобу у серцях наших спинить!

Молюсь, щоб людина почула людину,

Щоб син пожалів батька іншого сина,

Щоб мирною знову стала країна –

Я Бога прошу – збережи Україну!

  28.10.2018 День визволення України від нациських загарбників. Докладніше

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  01.10.2018 -  28 вересня 2018 року  відбувся семінар шкільних бібліотекарів з теми “Шкільна бібліотека – центр творчого потенціалу учнів", на якому бібліотекарі обмінялись досвідом роботи  та отримали привітання з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек від учнів школи.

28.09.2018 100 річниця Сухомлинського . Докладніше

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 квітня – День пам’яті Чорнобильського лиха, коли вся Україна згадує про ту страшну катастрофу, яка сколихнула увесь світ. Наша школа не є виключенням. Були  проведені  заходи на тему Чорнобильської катастрофи: загальношкільна лінійка на тему: "Чорнобиль не має минулого часу".

    Діти розкрили історію створення ЧАЕС, описали масштаби і страшні наслідки аварії. Розповіді дітей, читання віршів супроводжувалося показом відеороликів, де відтворено мертве місто Прип’ять та «зону» відчуження.

   Ліквідаторів, пожежників, які стали на захист всього людства, усіх, хто не пошкодував свого здоров’я, життя задля спасіння інших людей, всі учні школи та вчителі пом’янули хвилиною мовчання.

   В кожному класі були проведені класними керівниками  інформаційні десятихвилинки до річниці Чорнобильської трагедії.

   У шкільній бібліотеці була організована виставка книг на тему: «Чорнобиль: цього не забути ніколи».

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now