В Чемужівській ЗОШ:​

  • забороняється тютюнопаління на території школи.

         Наказ Міністерства освіти і науки України

Корисно для батьків

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.

     Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua.

     Захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019–2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради  від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ.

       Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів можна за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4STlk63N-Sv_DaGvz8DMfqItIYHqQ_VSS_hHiqb90ZmFiA/viewform?usp=sf_link 

 

Звернення до батьків

 

Шановні батьки!

Головна відповідальність у вихованні грамотного учасника дорожнього руху лежить на Вас. Постійно роз’яснюйте дітям необхідність дотримання Правил дорожнього руху, вчіть їх:

• орієнтуватися в дорожній обстановці

• перед виходом на вулицю нагадуйте дитині про правила поведінки поблизу проїжджої частини;

• при переході через дорогу тримайте міцно дитину за руку;

• допоможіть їм вибрати найбезпечніший маршрут від дому до школи;

• не виходьте з дитиною на проїжджу частину із-за нерухомого транспорту, з-за кущів, не оглянувши попередньо дороги, це типова помилка, і не можна допускати, щоб діти її повторювали;

• не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг і на проїжджій частині вулиці;

• відповідно до законодавства України, керувати велосипедом на дорозі дозволено з 14 років, мопедом – з 16 років.

Якщо Ваша дитина знехтувала знаннями цього закону, Ви нестимете відповідальність за це порушення! І головне – будьте прикладом для дітей у дотриманні Правил дорожнього руху.

Адже життя і здоров’я дітей в наших руках!