НОВИНИ ТА ПОДІЇ

8 листопада 2019 року учні та вчителі школи взяли участь у написані радіодиктанту присвячений Дню української писемності та мови.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 жовтня 2019 року в школі відзначали  День захисника України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Туристичний зліт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олімпійський тиждень проходив 09 по 13 вересня 2019 року  спрямований на утвердження здорового способу життя. Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учні 9  класу розповіли про виникнення, розвиток та  символіку Олімпійських Ігор.

 

28 травня 2019 року  в таборі "Веселка"  пройшов "День патріота. Протягом дня відбувалися майстер-класи по створенню українського віночка (1-2 класи), створювалилися тематичні аплікації учнями 3-4 класів, естафети. Учні 5 класів створили картину в техніці квілінг "Моя українська хатинка".

16 травня 2019 року учні школи відзначили Всесвітній день вишиванки

15 травня 2019 року з нагоди відзначення Міжнародного дня сім`ї в школі  відбулися тематичні заходи.

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у закладі пройшов Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я». Здоров’я нації — один із найважливіших елементів національної безпеки, передумова суверенного розвитку держави. На уроці висвітлено питання громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я. Вихованці дійшли висновку, що ми повинні постійно усвідомлювати, що від рівня здоров’я населення залежать усі інші ознаки величі держави, її місце у світовому рейтингу.

1/0

З 25 березня 2019 року в школу завітали майбутні першокласники та їх батьки. Знайомство розпочалося з ранкового кола.

11.02.2019 в КЗ "Чемужівська ЗОШ І-ІІІ с." проведена Всеукраїнська акція  "Годівничка". Асоціація шкільних друзів  "САМ"  провели агетаційнцу роботу серед молодших школярів на тему "Допоможи птахам взимку"

 

 

 

 

 5 лютого пройшов День безпечного Інтернету на тему "Разом для найкращого". Протягом дня учні знайомилися з правилами безпечного користування Інтернетом, взяли участь у квесті, взяли участь в онлайн-уроці.

22 січня в школі відбулися заходи до 100 річниці Соборності України.

Учні 5-10 класів взяли участь у флешмобі «Я люблю Україну…»

Активісти учнівської організації АШД-САМ провели загальношкільну лінійку «100 річниця Соборності України»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2019 - 2019 рік в школі почався з впровадження посібнику «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» для учнів 9-11 класів.  В нашій школі беруть учать в провадженні учні 9 та 10 класів і вони в захваті! Детальніше на блозі  https://chizhkovan.blogspot.com

6 грудня 2018 року  відбулися заходи присвячені дню Збройних сил України:

  •  спортивні змагання «Хочу бути військовим»  для дитячого підрозділу;

  • години спілкування : «Жити - Батьківщині служити» (1 клас), «6 грудня - День збройних сил України» (2 клас), «День Збройних сил України» (3, 4 клас), 6 грудня День української армії (5 клас), «На варті Вітчизни» (7-8 класи), «Збройні сили України: історія і сучасність» (9-10 класи);

  • загально шкільний захід «Козацькі розваги».

 

 

 

09.11.2018 День української писемнсті  та мови.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 жовтня в школі пройшла зустріч 9-10 класів з військовими службовцями капітаном Шевляковим Д.Г. та капітаном Варавенко О.С. Під час зустрічі учні провели усний журнал із символічною назвою «На землі нехай не буде місця для тривоги».

Разом перегорнули 4 сторінки: «Дивовижна краса України», «Історичні події», «Вони хотіли допомогти», «Україна для мене…». Військовослужбовці з цікавістю розповіли, що нести службу – це не означає - воювати, а загартовувати свою душу і тіло.

«Ви майбутнє України. Тож своїми знаннями і, працею, здобутками, примножуйте її культуру, досягненням славте її. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України». З такими словами звернулася до учнів учитель Хомутовська М.М.

 

12 жовтня учні початкових класів провели гру «Веселий потяг» присвячену дню козацтва. Маленькі козачата подорожуючи станціями виконували різноманітні цікаві завдання. А що з цього вийшло, пропонуємо переглянути наш колаж.

 

14.09.2018 - відбулися змагання туристичного зльоту "Екологічний квест" метою, якого було показати значення природи в нашому житті; привернути увагу учнів до проблем екології, розвивати вміння працювати в команді.

07.09.2018 - Про підсумки Олімпійського тижня.

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формуванню в учнів фізичного і морального здоров’я перші дні в школі (03 по 07 вересня) за традицією приурочені Дню фізичної культури і спорту.

Свято спорту розпочалося з урочистого відкриття Олімпійських змагань. Молодші класи та діти дошкільного підрозділу із задоволенням взяли участь у веселих стартах. На шкільному стадіоні для учнів 5-11 класів відбулися легкоатлетичні змагання «Олімпійці серед нас» та дружні матчеві зустрічі з волейболу і футболу. Протягом тижня всі бажаючі взяли участь у конкурсі малюнку «О спорт – ти мир!». Завершився тиждень днем здоров'я та активного відпочинку під девізом «Ми – за здоровий спосіб життя». Всі учні з нетерпінням чекають загальношкільну лінійку з нагоди відзначення кращих спортсменів школи – момент, коли дитина усвідомлює ціну докладених зусиль та праці над собою.

Наші учні вкотре підтвердили, що спорт в їхньому житті має велике значення: сприяє укріпленню здоров’я, а й крім того він виховує характер, силу волі та наполегливість. Все це добре допомагає в досягненні будь-яких цілей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.06.2018. День квітів, відбулось урочисте відкриття квітів, загони прийняли участь  виставці  букетів та конкурсі малюнків на асфальті «Квіткові фантазії»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.06.2018.  День кмітливих та винахідливих, загони прийняли участь  у конкурсі загадок, інтелектуальному конкурсі «Самий розумний» та читання цікавих книжок, де проявили свою спритність, розум та кмітливість

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.06.2018 відбулося  урочисте відкриття дошкільного підрозділу КЗ "Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст"

 

 

 

 

 

 

 

 

01.06.2018 - День захисту дітей

В таборі "Веселка" відбувся концерт "Ми - діти України", на якому діти прийняли участь в різних танцювальних та музичних композиціях. На святі були присутні аніматори - учні 11 класу. Був проведений конкус малюнків.

31.05.2018 День здоров’я.

Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б'ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!

 

 

30.05.2018 Відбулося відкриття табірної зміни "Веселка"

 

​​

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.05.2018 - Свято Останього  шкільного дзвоника. 

 

 

 

 

 

24.05.2018 - Підведено підсумки успіхів та досягнень учнів протягом 2017-2018 навчального року.

 

 

22.05.2018 В 1 класі відбулося свято "Прощавай, Букварику!"

Першокласники з задоволенням звітували глядачам про те, чому навчились за рік-добречитати, писати, декламувати вірші, розігрувати сценки з шкільного життя. В межах заходувідбулася посвята першокласників у читачі шкільної бібліотеки. Серед гостей свята були найрідніші люди  - це їх батьки, які підтримували їх протягом всього навчального року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.04.2018 День зустрічі птахів.

26 квітня у початковій школі пройшло «СВЯТО ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ». Учні декламували вірші, розігрували сценки. Дуже сподобався всім присутнім танок «Весняних квітів» у виконанні дівчаток 2 класу. Родзинкою свята став виступ учнів, які виконували ролі птахів і зернулися до всіх учасників зі словами:

Просим, діти, людство Вас!

Поважайте і шануйте

Друзів ваших, тобто – нас.

Не вбивайте, не руйнуйте,

Захистіть від зла житло,

Якщо хочете, щоб птахи

Для душі несли тепло.

Приємним сюрпризом став виступ учасників гуртка «Шкільне лісництво». Вони загадали малечі загадки, надали цікаві відомості із життя птахів, розповіли, в яких країнах і за що встановлені памятники пернатим друзям.

Завершилось свято піснею «Веснонька – весна» у виконанні всіх присутніх.

Після свята всі учні долучилися до виготовлення подарунків для птахів: малюнків, розмальовок, колажів, які прикрасили шкільну виставку. А вдома учні разом з батьками заздалегідь виготовили будиночки для птахів.

23.04.2018  Традиційно навесні пройшов обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова, в якому, як і кожного року, брали участь учні КЗ «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст.» -  члени дитячої організації «Чемужівське шкільне лісництво», яке здійснює свою діяльність в межах гурткової роботи (керівник гуртка Мандрика О.Г., заступник директора з виховної роботи). Команда школи у складі  Кришталь Тетяни, учениці 9 класу, Попової Марії, учениці 8 класу, Калтахчяна Артура, учня 8 класу представляла Зміївський район та посіла І місце у конкурсі. А попереду у гуртківців – підготовка до  Всеукраїнському конкурсі зльоту учнівських лісництв в м. Суми, де вони будуть представляти Харківську область.  

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи висловлюють подяку за моральну та матеріальну підтримку у підготовці до конкурсу Склярову В.А., директору ДП «Зміївське лісове господарство»., Дмитренку С.М., лісничому Чемужівського лісництва, депутату Зміївської районної ради.

 

Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

6 квітня в школі проведено Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. Розпочався загальношкільною лінійкою під гаслом

«О, Спорт! Ти – мир і надбання,

успіх народів на планеті,

Несеш ти радість, щастя й мир

Немов ріка – весняні води».

Протягом дня всі класні колективи прийняли активну участь в спортивних змаганнях з волейболу, футболу та веселих стартах. Учні початкової школи із задоволенням на великій перерві взяли участь у флешмобі «Танцюй разом з нами».

Спорт на благо миру та розвитку - ключове формулювання цієї міжнародної події, яка підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Зі святом Вас!

16.03.2018 - Тиждень Шевченкківського слова «Живе у пам’яті Тарас»​

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

З 12 березня по 16 березня в школі пройшов тиждень Шевченкківського слова «Живе у пам’яті Тарас». Барвисту квітку у вінок пошани Кобзаря вплели учні 5-х класів разом із шкільним бібліотекарем Мірошніченко Л.Є. і сільським бібліотекарем Бондарь Л.В. П’ятикласники в теплій дружній атмосфері декламували вірші Т.Г. Шевченка, виконували і слухали  Шевченківські твори, покладені на музику.

Цікавою і пізнавальною була  загальношкільна лінійка, присвячена Т.Г. Шевченку.Учні школи поринули у світ Кобзаревої поезії, пройнялися її духом, долучилися до скарбниці поетичного слова  України. Завершилася лінійка піснею - уривком поеми «Тополя», виконаною акапельно вчителем української мови та літератури Хомутовською М.М. Учні були вражені мелодійністю, силою, красою Шевченківського слова. Сьогодні в нашій країні, в наших родинах, в нашій школі звучить живе слово Тараса Шевченка.

Тиждень продовжив конкурс читців «Жива душа поезії Т.Г. Шевченка». Декламуючи вірші Тараса Шевченка учні ще раз переконалися в поетичній величі та неперевершеності сили таланту Кобзаря. «Учитеся, читайте і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь» - ці слова великого поета не втратили своєї актуальності й сьогодні. Декламуючи вірші учні вбачили в Шевченкові борця, охоронця української культури та мови. Конкурс завершився нагородженням переможців з врученням дипломів.

Наша дума, наша пісня,

Не вмре, не загине…

От де, люде, наша слава,

Слава України!

                                                Т.Г. Шевченко

 

 

 

 

 

21.02.2018 - Міжнародний день рідної мови

15.02.2018 - 15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. щоб вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями. Вони вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

22-01-2018 - З нагоди свята Дня Соборності  України в школі пройшла тематична лінійка « Навіки воєдино».

 

22 січня в школі проведено загальношкільну тематичну лінійку «Навіки воєдино» приурочену Дню Соборності України.

Коріння свята йдуть в далекий 1918 рік, коли на території України розташовувалися дві республіки - УНР та ЗУНР (Українська та Західноукраїнська народні республіки). Роком пізніше, 22 січня у місті Фастові представники двох українських земель підписали акт «Злуки», що об'єднує обидві республіки в єдину державу. Цей документ унормовував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Український народ через багато років не втратив віру в соборність, і в знак цього в 1990 році «радянська Україна була «об'єднана» живим ланцюгом між Львовом і Києвом. Так люди відзначили день єднання своїх земель.

Саме свято було офіційно започатковано лише у 1999 році президентським указом Леоніда Даниловича Кучми.

День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

Вітаємо з Днем Соборності України!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.12.2017 - Новорічна казкова історія, яка вразила багатогранністю чарівних подій, відбулася 28 грудня в далекому лісовому королівстві. Разом з Нечистою Силою діти долали різні перешкоди, брали участь у цікавих конкурсах. Як не старалися Кікімора, Баба Яга і Кощій з Лісовиком зіпсувати свято, у них нічогісінько не вийшло. Бо у казці, як в житті, завжди перемагає добро.

Новий рік вже ступає на поріг. Ми всіх вітаємо зі святом! Нехай веселі дзвіночки наповнять серця радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію. Бажаємо працівникам школи, батькам, учням з новими силами та щасливими відчуттями досягати успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.12.2017 - День Святого Миколая!

Кожна дитина з нетерпінням чекає одне з найрадісніших свят – день Святого Миколая, який у ніч на 19 грудня, у день його пам'яті,  розносить дарунки дітям, вітає з зимою, благословляє на добрі вчинки. 

До учнів 1-4 класів нашої школи 19 грудня також завітав Святий Миколай із янголятами. Хоч як намагалися чортики заманити дітей до себе, але нічого в них не вийшло. Учні виконали всі завдання , які приготували їм Маша з Ведмедем та Розбійниця. А також  показали , що вміють добре співати і танцювати, що гарно вчилися, слухали батьків та вчителів. І за це отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

 

 

 

 

 

 

 

 

15.12.2017 - Андріївські вечорниці.

Ми знаємо лише маленьку часточку традицій та обрядів "Андріївських вечорниць" наших предків. Проте і досі "Андріївські вечорниці" - це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, який охоплює не тільки молодь, а і старше покоління.  В нашій школі учнями 8-11 класів також були відтворені вечорниці, точнісінько як було колись. Господиня радо зустрічала спочатку дівчат, а потім хлопців. Вони співали українські пісні, танцювали,  проводили ворожіння для дівчат та хлопців. Знайомилися зі  звичаями та традиціями українського народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.11.2017 -  Акція "Передай миру тепло своїх долонь".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2017 - Вшанування памяті жертв голодомору.

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. В пам’ять про загиблих від Голодомору 23 листопада в школі пройшла загальношкільна лінійка пам’яті «25 листопада – День пам’яті жертв голодомору». Учні школи запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували мільйони загублених життів наших співвітчизників.

21.11.2017 - Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений і вразливий прошарок населення. Сьогодні у всьому світі часто порушуються права дітей, утискаються їхні інтереси і навіть завдається шкода здоров’ю, а тому необхідно щоб діти добре знали свої права і знали як себе захистити. Куди звернутися, якщо тебе скривдили. В школі пройшло свято «Великі права маленької дитини!» для учнів початкової школи. Діти здійснили подорож до країни Права разом з відомими казковими героями. Вчилися, використовуючи Конвенцію ООН про права дитини, захищати права казкових героїв.

Привітання до Всесвітнього дня дитини:

Усюди радісні діти,
І зрозуміло в цю мить:
Дорослі живуть на світі
Заради них і лише для них!
Нехай же світ сміється дзвінко!
Нехай розжене сонце тінь!
«З Всесвітнім днем дитини!» –
Прокричу я в цей день

21 листопада вся Україна відзначає дуже важливе свято – День Гідності і Свободи. Кожен громадянин нашої країни, знає, на честь яких подій було засноване це торжество. Учні нашої школи не осталися осторонь. В цей день у 1-11 класах проведено бесіду «Подвиг не підвладний часу», учні 5-7 класів стали учасниками квесту «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави». Найстарші учні школи прийняли участь у тематичній бесіді «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе».

Ми пам’ятаємо, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її нема. Небесна Сотня, воїни АТО довели, що вона в них є. Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати.

 9 листопада в школі відбулися заходи присвячені Дню української писемності та мови:

- учні та вчителі школи взяли участь у написанні радіодиктанту  національної єдності на тему "Наші пісні";

- учні 5-7 класів декламували вірші українських митців про мову та слухали   розповідь про історію становлення  мовознавства та слухали українські пісні у виконанні вчителя музичного мистецтва Луконіної А.А..

       На святі була присутня поет-аматор Суза Т.Г., мешканка села Чемужівка, яка  читала власні вірші про рідну мову. 

Учні школи Кришталь Тетяна (9 клас), Гавриш О. (7 клас) продекламували свої вірші написані до Дня української писемності та мови.

 

3 листопада 2017 року відбулася ще одна зустріч, яка надовго останеться в пам’яті наших колишніх учнів

 

Щороку в першу п’ятницю листопада школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Разом з випускниками та учителями повертаємося у ті незабутні роки юності, які назавжди залишаться в пам’яті. Адже саме в школі людина проводить свої найкращі роки життя. Гордиться наша школа своїми випускниками. Роки летять, але школа не старіє і пам’ятає всіх своїх випускників.

Після теплих спогадів і вітальних слів наші випускники мали можливість стати учасниками шкільної шоу-програми «Суперінтуїція» в якій взяли участь учителі школи.

Від імені учителів щиро вітаємо випускників 1952, 1957, 1962, 1967, 1972, 1977, 1982, 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років зі святом, бажаємо здоров’я, успіхів та нових зустрічей у стінах рідної Чемужівської школи.

 

 

 

 

 

 

29.09.2017 День самоврядування - подарунок учителям з нагоди професійного свята!

    29 вересня в школі відзначили професійний день учителя. Щорічно в це свято проводиться день самоврядування. Учні 11 класу виконували обов’язки вчителів та роботу адміністрації.

   Найстарші учні відзначили, що бути учителем - це надзвичайно важко, хоча і дуже цікаво. На думку учнів, дуже важливо, аби у школі все було злагоджено. День самоврядування позитивно впливає на учнів і вони починають ставитися до учителів з розумінням.

   У цей день уроки сподобались усім, адже все було цікавим та захоплюючим.

Після закінчення уроків на учителів чекав святковий концерт, який готували учні школи.

День самоврядування залишиться в пам’яті учителів, як найяскравіший подарунок від учнів школи.

21.09.2017 - Участь у акції «Голуб Миру»

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Всесвітній День Миру. Свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

21 вересня у школі відбулася загальношкільна акція «Голуб Миру». Учні молодших класів намалювали голубів з побажаннями миру та злагоди.

Об’єднавшись, учні створили композицію «Голуб Миру», який з висоти більше схожий на карту нашої рідної домівки – України. Та ми впевнені, що це не випадково…Ми, учні Чемужівської школи, закликаємо всіх людей на Землі: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді! Ми, діти України! Україна, за МИР!».

15.09.2017 - Про проведення загальношкільного конкурсу "Туристичний зліт"

До Дня працівників лісу 15.09.2017 в школі пройшов туристичний зліт під гаслом «Україна моя...». На лісовій галявині класні колективи активно прийняли участь у спортивній естафеті, подорожі по станціям, перетягування канату та приготуванні смачної каші. Молодші школярі провели змагання з футболу та веселих стартах. Смачну кашу для малечі приготували найстарші кашовари – батьки. Туристичний зліт залишив у всіх учасників яскраві враження та позитивні емоції, адже активний відпочинок — це здоров'я, цікаве проведення часу, нові враження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.09.2017 - Про підсумки заходів «Увага діти на дорозі».

В 1-11 класах проведено Єдиний урок з правил дорожнього руху, метою якого було поглибити знання учнів з правил дорожнього руху; формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям та дорогам; закріпити основні правила руху з метою попередження дитячого травматизму.

Вірити потрібно завжди у краще. А краще має бути, передусім, захищене від прикрих несподіванок, необачних вчинків, що призводять до дорожньо-транспортних ситуацій. Такі висновки зробили учні під час уроку.

 

 

 

 

Про проведення свята «День знань» 1 вересня 2017 року

       1 вересня 2017 року в Чемужівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася святкова лінійка з нагоди початку 2017/2018 навчального року.

      День знань - одне із головних свят навчального року: урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом з тим це свято об’єднало всю шкільну родину від найменших першокласників, а їх у нас 14, до серйозних старшокласників, які стоять на порозі дорослого життя. Крім того, це свято не тільки учителів, а й всіх працівників школи, батьків, бабусь та дідусів, які з хвилюванням та гордістю привели дітей до школи. Всі, хто в цей день був з нами на святі, відчули святковий подих осіннього лагідного теплого дощу, який навіть не налякав присутніх, а навпаки згуртував.

Свято відбулося за участю В.А.Кошеленка, голови Зміївської районної державної адміністрації, Т.В.Тімофєєвої, голови Зміївської районної ради, В.Л.Гончарова, голови Чемужівської сільської ради, Н.А.Веретеннікової депутата Зміївської районної ради, О.В.Власенко, секретаря Чемужівської сільської ради, Л.І.Маслової, голови батьківського комітету школи. В.А.Кошеленко привітав учнів школи з початком навчального року і подарував ноутбук, який ми впевнені, буде сприяти покращенню навчально-виховного процесу. Т.В.Тімофєєва вітаючи учнів, учителів, батьків наголосила, що наша школа одна з найкращих шкіл району. А маленькі першокласники отримали подарунки від депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої. З привітанням звернувся до учнів та учителів В.Л.Гончаров та наголосив на тісній співпраці як з педагогічним так і з учнівським колективами. Свято пройшло в затишній домашній атмосфері. Кожен учень відчув радість зустрічі зі школою. Після свята на учнів чекав перший урок на тему «Україна на карті Європи».

18.05.2017 - Всесвітній день вишиванки.

Чемужівська школа відзначила національним вбранням учнів та учителів, піднесеним настроєм та змістовними заходами. Під час свята для учнів 1-4 класів діти ознайомилися із традиціями українського народу, дізналися, які орнаменти вишивки властиві кожному регіону України. Учні 5-11 класів на святковій лінійці із захопленням слухали вірші та пісні, особливо народну пісню у акапельному виконанні учителя української мови та літератури  Марії Миколаївни Хомутовської. Саме такі свята дають нам натхнення, виховують непереможний дух патріотизму, саме в такі дні розуміємо, наскільки прекрасна наша земля – земля України, наскільки красивий і талановитий наш український народ. Слава Україні!

 

 

 

 

 

 

 

 

29.04.2017 - Фестиваль «Козацький гарт»

29 квітня 2017 року на спортивному майданчику Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений ІІ (районний) етап Всеукраїнського фізкультурно – патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». В змаганнях брали участь команди  з 20 шкіл району. Відповідно до регламенту фестивалю були проведені спортивні змагання  та конкурс знавців історії України. Вітаємо команду Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка посіла ІІ місце серед шкіл І-ІІІ ступенів.

27.04.2017 - День Цивільного захисту.

27 квітня 2017 року був проведений день Цивільного захисту, у якому взяли участь директори шкіл району. Це щорічні заходи, які спрямовані на відпрацювання дій колективу у разі надзвичайних ситуацій. Цього року колектив школи продемонстрував злагоджені дії під час штормового попередження та пожежі. Гості були присутні на загальношкільній лінійці, учні продемонстрували свої плакати та малюнки про дії під час надзвичайних ситуацій природного характеру, команда ДЮП у веселій формі розповіла про свою роботу. Учні 3 класу (учитель Дідусенко І.В.), 7 класу (класний керівник Хомутовська М.М.), 10 класу (учителі предмету Захист Вітчизни Майстро В.О., Чижкова Н.О.) на показових уроках дізналися більше та відпрацювали правил поведінки під час надзвичайних ситуацій природного, суспільно-політичного характеру, небезпеки вдома.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_20171215_131600